Zespół kreatorów rozwoju

Aneta Kucharska

psycholog, konsultant-diagnosta

Psycholog kliniczny i społeczny, z doświadczeniem w prowadzeniu diagnozy psychologicznej. Zajmuje się rozpoznawaniem zaburzeń psychicznych oraz zachowania.

Pasjonuje się problematyką związaną z zaburzeniami odżywiania, lękiem egzystencjalnym, samooceną i budowaniem własnego wizerunku. Jako wykładowca współpracuje z Instytutem Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Poza obszarem klinicznym posiada również bogate doświadcznie biznesowe związane m.in. z: wdrażaniem projektów marketingowo-sprzedażowych, opracowywaniem skryptów rozmów handlowych; tworzeniem opinii na temat działań marketingowych; a także rekrutacją pracowników, które zdobyła współpracując z firmami specjalizującymi się w branży: hr, telekomunikacyjnej, outsourcingowej, fmcg i produkcyjnej, a także dzięki pracy na stanowiskach kierowniczych.

Małgorzata Bożyk

psycholog, trener, terapeuta

"Terapia to dla mnie szukanie najlepszego rozwiązania dla Klienta, a także towarzyszenie w procesie dokonywania zmian".

Psycholog i trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne z bogatym doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się terapią indywidualną dorosłych i młodzieży. Specjalizuje się w terapii depresji i zaburzeń nastroju oraz radzenia sobie z lękami. Pomaga osobom, które borykają się z trudnościami życiowymi, a także tym, którzy chcą zrozumieć siebie i innych.

Od 10 lat prowadzi szkolenia, warsztaty i grupy edukacyjne skierowane do różnych odbiorców. Jest także wykładowcą skutecznie wzbudzającym pasję do psychologii u studentów Kolegium Pracowników Służb Społecznych, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej i Uniwersytetu Wrocławskiego.
Dba o wysoką jakość pracy i doskonalenie własnych kompetencji poprzez udział w szkoleniach, kursach doskonalących, konferencjach naukowych i przede wszystkim poprzez poddawanie się superwizji.

ul. Włodkowica 21, 50-072 Wroclaw
budynek B, III piętro, lok. 33

telefon: (+48) 724 067 339
e-mail: info@kreatorzyrozwoju.pl
© 2014. Kreatorzy Rozwoju. Wszystkie prawa zastrzeżone.